skip to Main Content

Друк етикеток

Етикетка – це дуже важлива деталь, яка допомагає привернути увагу до продукції і збільшити впізнаваність бренду. Саме вона може вплинути на вибір покупців, коли представлено багато схожих товарів. Друк етикеток в Києві і в інших містах дозволяє вигідно виділити ваш продукт, а також вказати важливу інформацію. Це можуть бути властивості, термін виготовлення, склад, важливі характеристики або навіть акційні пропозиції.

Друк етикеток відбувається швидко і якісно завдяки сучасному обладнанню та новим технологіям. Результат дивує не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і довговічністю. На друк етикеток ціна досить вигідна, якщо ви звернетеся до Ekko. Наша команда також розробить дизайн для поліграфічної продукції і зробить порізку. Ми завжди швидко і якісно виконуємо друк етикеток та інші послуги.

Друк стікерів в Україні

Можна замовити різні вироби:

 • з будь-якими формами і розмірами;
 • друк самоклеючих етикеток та на папері для етикеток;
 • з фольгованим тисненням (голографія, срібне і золоте тиснення);
 • з висічками;
 • з тисненням блінтовим або конгревним;
 • друк на клейкому папері;
 • з ультрафіолетовим лакуванням (може бути вибіркове або суцільне).

Якщо вам потрібні етикетки самоклеючі в Києві або іншому місті, зверніться до Ekko. Наша команда розробить дизайн для поліграфічної продукції, яка вас цікавить. Ми запропонуємо різні варіанти друку етикеток. Вони можуть відрізнятися властивостями, складом, зовнішнім виглядом і особливостями виконання.

Якщо ваша продукція зберігається в тарі з пластика, металу, дерева або скла, то самоклейкі і етикетки – це відмінне рішення для маркування. Наприклад, коли потрібно нанести позначку на вантаж, можна вибрати економний варіант – одноколірний друк етикеток на папері, чия щільність 45 г/м2. На маркуванні буде назва продукції, а також дані згідно ГОСТ. Фахівці Ekko знають всі нюанси виготовлення етикеток, тому виконують друк швидко і якісно.

Якщо ви хочете більш презентабельні етикетки з цікавим дизайнерським рішенням, то можна застосувати бронзові або срібні пантони. Професійний друк етикеток дозволить представити товари як продукцію преміум-класу. Фахівці компанії Ekko також виконають точну порізку, яка важлива в промисловому виробництві.

Druk-etiketok-svinina
Druk-etiketok-dlya-piva
Виготовлення етикеток

Найчастіше вони створюються за допомогою флексографічної технології. Коли потрібні оригінальні подарункові вироби, можна застосувати цифровий метод. Ми допоможемо вам підібрати кращу технологію для друку етикеток. Вибір багато в чому буде залежати від тиражу, типу продукції і ваших побажань щодо дизайну. Одним з найбільш оптимальних методів вважається флексографія.

Такий друк наклейок в Києві стає все популярнішим завдяки багатьом перевагам. Наприклад, можна застосовувати матеріали з різною щільністю. Флексографія дозволяє створювати дуже чіткі зображення за оптимальною вартістю. При цьому виготовлення етикеток можливо в різних тиражах навіть в стислі терміни.

etiketka-morozivo
etiketka-ajran
etiketka-oliya
druk-etiketok-med
Післядрукарська обробка

Ми запропонуємо вам різні варіанти. Це може бути:

 • ламінування;
 • нанесення голографічних елементів;
 • тиснення (холодне/гаряче, конгревне);
 • рельєфний друк на клейкому папері;
 • покриття скретч-фольгою (її можна прати);
 • друк з двох сторін.
Etiketka-el
Друк етикеток від Ekko

Наша компанія створює гарні вироби високої якості. Ми пропонуємо виробництво етикеток в Києві і інших містах за доступними цінами. Нам важливо, щоб ви залишилися задоволеними нашою роботою, тому пропонуємо співпрацювати на комфортних і вигідних умовах:

 • чітко дотримуємося термінів;
 • індивідуально підходимо до кожного замовлення;
 • робимо на друк етикеток ціну привабливу для клієнтів;
 • контролюємо всі процеси, тому гарантуємо якісний результат;
 • постійно консультуємо клієнтів;
Druk-etiketok-dlya-produktiv

Замовте етикетки в Ekko для будь-якої продукції. Це можуть бути етикетки на пляшки, продукти харчування, парфумерні або косметичні засоби, напої (алкогольні і безалкогольні), промислові товари, ліки та побутова хімія. Також доступні вироби, які використовуються для зовнішньої реклами або різних акційних пропозицій.

У нашої команди великий досвід роботи і висока кваліфікація. Ми використовуємо новітнє обладнання та якісні матеріали, тому нам вдається швидко створювати красиві вироби для різних цілей. Завдяки Ekko ви зможете уникнути очікування і в стислі терміни отримати своє замовлення. Звертайтеся, якщо вам потрібно надрукувати естетичні і якісні етикетки – ми візьмемо всі турботи на себе.

Напишіть нам

Back To Top