skip to Main Content

Цифровий друк

Це дуже популярний спосіб друку, коли обладнання створює зображення на основі даних, відправлених з комп’ютера. При цьому не використовуються проміжні носії та друковані форми. Цифровий друк дозволяє заощадити на вартості підготовки і скоротити час виконання замовлення. З цих же причин можлива практично будь-яка персоналізація (модифікація) кожної окремої копії друкованої продукції.

Так що якщо вас зацікавив цифровий друк, купити послугу ви можете у нашій компанії. Ми відповідально ставимося до всіх етапів, тому можемо гарантувати якісний результат. У цифрового друку вартість доступна, а сам технологія застосовується для різних завдань. Звертайтеся до наших фахівців, щоб дізнатися всі деталі.

Компанія Ekko проконсультує вас і запропонує різні поліграфічні послуги. Незалежно від того, чи хочете ви цифровий друк купити або ж цікавитеся іншою технологією, ми знайдемо оптимальне рішення. Зателефонуйте і дізнаєтеся, яка буде у цифрового друку вартість для вашої продукції і тиражу. Наша команда завжди враховує побажання замовників, а також вимоги до поліграфічних виробів, тому результат цифрового друку завжди якісний.

Цифровий друк – особливості

Процес починається з джерела – зазвичай на цифровій камері або комп’ютері. Важливо поетапно створити графічні файли для цифрового друку, які згодом будуть відображатися в фізичному просторі. Це може бути як фотографія, так і документ, який створений, наприклад, в текстовому редакторі.

Після створення цей файл перетворює зображення в растрову графіку. Вона відображає зображення за допомогою невеликих кольорових пікселів – цифровий кольоровий друк. Найбільш впізнаваними розширеннями таких файлів є «jpeg» (або «jpg»), «gif» і «png». Багато в чому цифровий друк нагадує лазерний, але готові відбитки при цьому кращі за якістю. Та й на цифровий друк ціна дуже приваблива, особливо якщо робити замовлення в Ekko.

Під час роботи у цифрового обладнання відкритий ролик. Потім зображення переноситься з нього на носій, наприклад фольгу, пластик або папір. Іноді також використовується тонкий шар ПВХ для цифрового друку, вартість якого може приємно здивувати. Головне, щоб носій, на якому створюється роздруківка, був досить гнучким, інакше ролик пошкодиться.

Цифровий друк у Києві та інших містах неможливий без того, щоб перетворити зображення в графіку. Цей процес називається «обробкою растрового зображення» або просто «RIP». Завдяки правильно виконаному процесу принтер зможе чітко друкувати «кольорові точки», вони і створюють зображення під час цифрового кольорового друку.

Що важливо знати про цифровий друк?

Існує безліч різних технологій, які дозволяють відображати комп’ютерну графіку на аркуші паперу. Одна з них це лазерний друк – метод, який використовує світлові імпульси від лазерного променя для створення зображень на світлочутливій ​​поверхні. Але більшість настільних і онлайн-принтерів використовують цифровий друк.

Файли відправляються за допомогою комп’ютера. Завдяки цьому клієнти друкарні можуть доставляти їх, наприклад, на компакт-дисках, USB-накопичувачах або відправляти через Інтернет. При цьому у цифрового друку вартість цілком прийнятна, тому на нього хороший попит.

Цифровий друк технологія дуже схожа на роботу лазерного принтера, хоча вона незрівнянно перевершує якість і швидкість підготовки. Але за цими параметрами вона все ще не може перевершити офсетну технологію. Цифровий друк технологія використовується як приватними особами, так і співробітниками великих корпорацій, наприклад, для створення рекламних матеріалів. Якщо вас цікавить цифровий друк в Києві або іншому місті, зверніться до професіоналів Ekko.

Які переваги цифрового друку?

  1. Перш за все, це швидкість. Файли, що поставляються в цифровій версії, не вимагають повторної обробки, тому в друкарському обладнанні не потрібно встановлювати спеціальні форми. Час цифрового друку навіть для великих тиражів становить максимум п’ять робочих днів.
  2. Ще один плюс: матеріали, створені таким чином, виглядають дуже естетично. Завдяки високій лінійності навіть деталі фотографій залишаються чіткими. Сучасні принтери створені так, що можна контролювати розмір і колір принту. Цифровий друк може бути екологічно чистим. Професійне обладнання часто зроблено таким чином, щоб використовувалося як можна менше матеріалу і не було макулатури.
  3. Також багато хто відзначає, що у цифрового друку вартість дуже приваблива. Практично кожен може скористатися такими послугами, адже на цифровий друк ціна не завищена: клієнтам не потрібно платити за будь-які додаткові послуги – такі, як запуск пристрою. Ще одна перевага в тому, що у цифрового друку вартість не завжди залежить від тиражу. Завдяки цьому за відносно невелику суму ми можемо надрукувати, наприклад, книгу в кілька сотень примірників.

Відкрийте для себе використання цифрового друку

Якщо вас зацікавив цифровий друк купити послугу варто для виробництва рекламних матеріалів. За допомогою такої технології ви можете створювати ефективні візитки, плакати або листівки. Для цієї мети в принтері можна використовувати спеціальний декоративний папір. Особливим попитом користується цифровий друк упаковки.

Також початківці письменники і блогери вибирають цифровий друк, щоб випускати свої публікації в невеликих кількостях. Коли мова про цифровий друк, вартість вважається одним з основних переваг. Додатковий тираж видання можна випустити додатково в будь-який час, і не потрібно виконувати якісь вартісні дії, пов’язані з налаштуванням друкарського обладнання.

Звертайтеся в компанію Ekko, якщо хочете надрукувати щось з використанням такої технології. Зателефонуйте і сміливо озвучте свої побажання. Ми запропонуємо вам пораду і підкажемо, як краще організувати процес і яка вийде на цифровий друк ціна. Наша команда готова взятися за замовлення будь-якої складності і гарантувати якісний результат.

Напишіть нам

Back To Top