skip to Main Content

Друк на картоні

Така технологія як друк на картоні вважається однією з найпопулярніших в поліграфії. Завдяки картонній упаковці можна створити дуже ефективний маркетинговий інструмент. З його допомогою буде легше просувати різну продукцію. Сьогодні існує багато видів устаткування і різних друкованих технік. За рахунок цього доступний друк упаковки з використанням будь-якого зображення (незалежно від розмірів).

Щільний і товстий дизайнерський картон Київ – це зручний і практичний матеріал. На нього часто наносять кольоровий друк, щоб створити унікальний дизайн для упаковки. Також його використовують, коли потрібно виготовити блокноти, візитки, листівки, рекламну продукцію або книжкові обкладинки. Звертайтеся в компанію Ekko, якщо вас цікавить друк на картоні Київ.

За допомогою друку можна створювати великі композиції з багатьма квітами або наносити на вироби навіть маленькі деталі (такі як логотипи). На друк на картоні ціна досить доступна, при цьому якість однаково висока на різній продукції.

Друк на картоні – види

Широкоформатний

Широкоформатний

Флексо

Флексо

Цифровий

Цифровий

Ці способи відрізняються технікою, за допомогою якої наноситься зображення. Також – підсумковим результатом і особливостями процесу. Відповідно на різний друк на картоні ціна теж буде відрізнятися. Можна використовувати дизайнерський, пакувальний, металізований або поліграфічний картон. Тому перш ніж визначитися, краще проконсультуватися з фахівцями.

Особливо популярним стає дизайнерський картон Київ. При роботі з ним важливо знати деякі нюанси. Якщо такий картон світлий, то можна застосувати офсетний або цифровий друк, а ось при роботі з темним матеріалом краще віддати перевагу шовкографії. Як бачите, в роботі з дизайнерським картоном може знадобитися різний друк кольоровий Київ.

На вибір різновиду друку також може впливати тираж, якість матеріалу і термін, за який потрібно виконати завдання. Команда Ekko із задоволенням відповість на питання і порекомендує, який варіант краще вибрати для вашого замовлення.

Друк упаковки

Сьогодні існує безліч різних упаковок. Це дуже швидкий спосіб донести споживачеві потрібний інформаційний і рекламний посил, який характеризує товар. Для цього може використовуватися друк на картоні А4 або на картоні з іншими параметрами. Упаковка може бути для продукції різного типу – як продовольчої, так і технічного обладнання.

Друк на картоні надає багато можливостей для того, щоб створити барвисте оригінальне оформлення. Звертайтеся до Ekko, щоб створити гарну упаковку, яка допоможе досягти маркетингових цілей.

Як підготуватися до друку на картоні?

Якщо вас цікавить друк кольоровий в Києві або в іншому місті, перш за все, важливо створити макет. Його можна зробити на замовлення в Ekko або ж надати свій варіант (якщо він вже є). Після цього фахівці приступлять до роботи. Важливо, щоб друк на картоні враховував передачу кольорів, формат і інші особливості макета, тому наша команда підбере найкращий спосіб реалізувати ваше замовлення.

Після нанесення зображення, ми добре зафіксуємо його за допомогою додаткової обробки. Це може бути ультрафіолетове лакування, порізка, ламінування. Такий постпрес здатний продовжити термін служби тієї чи іншої продукції.

Друк на картоні від Ekko

Ми пропонуємо свої послуги, якщо вам потрібен друк на картоні А4 або на матеріалі іншого формату. Просто зателефонуйте нам – контакти вказані на сайті. Команда фахівців готова допомогти вам на різних етапах виготовлення продукції. На друк на картоні ціна залежить від способу друку, тиражу, матеріалів і термінів. Дізнайтеся попередню вартість і особливості процесу – зв’яжіться з нами і отримаєте безкоштовну консультацію.

Напишіть нам

Back To Top