skip to Main Content

Етикетки для косметики і парфумерії

Індустрія косметики відома своєю різноманітністю. Сьогодні представлений не тільки широкий асортимент товарів, але і високі вимоги до якості продукції та упаковки. Косметичні засоби потребують спеціальних етикеток, які привертають увагу покупця. Все ж таки наклейки на косметику часто спонукають споживачів купити той чи інший товар.

Саме тому виробники так піклуються про зовнішній вигляд косметики, враховуючи кожну деталь упаковки. Це можуть бути етикетки для парфумерії, крему, шампуню, масла, тоніка, лосьйону, гелю для душу, мила та інших засобів. Головне, щоб вони відрізнялися високою якістю друку і приємним естетичним виглядом, який гармонує з самою ємністю.

Етикетки для косметики від Ekko

Наша компанія виробляє етикетки для косметики. Ми друкуємо їх для різних видів продукції. В асортименті ви знайдете водонепроникні, герметизуючі, багатошарові, термічні та інші наклейки на косметику або етикетки для парфумерії.

Наша команда зможе не тільки здійснити друк, але і розробити дизайн етикетки для косметики. Компанія вже багато років виробляє продукцію такого типу, тому нам доступні багато спеціалізованих матеріалів. Необхідні знання та перевірені навички команди Ekko поєднуються з сучасними технологіями виробництва. Звертайтеся до нас, щоб отримати якісні етикетки для косметики.

Яким може бути дизайн етикетки для косметики?

Прозора етикетка з ефектом друку на упаковці

Прозора етикетка з ефектом друку на упаковці

Етикетки для парфумерії часто друкуються на таких матеріалах, як прозора плівка. Вони дозволяють добитися ефекту прямого друку на упаковці («зовнішній вигляд без етикеток»). Такі вироби виглядають естетично і роблять косметичний засіб більш привабливим. Прозорі етикетки на флакони надають упаковці ексклюзивний вигляд, класифікуючи її як продукт преміум-класу.

Відривні етикетки з інструкціями та перекладами всередині

Відривні етикетки з інструкціями та перекладами всередині

Щоб розмістити більше інформації на етикетці, ми пропонуємо спеціалізовані рішення: багатошарові варіанти і подвійні етикетки. Такі маркування містять необхідну інформацію на наступних окремих шарах. Це дозволяє розміщувати великі обсяги інформації на відносно невеликій області друку. Наприклад, коли вам потрібні етикетки для косметики ручної роботи. Також можна друкувати з клейкого боку і розміщувати інструкції або переклади всередині етикетки.

Декоративні різнокольорові етикетки

Декоративні різнокольорові етикетки

Перш за все, косметичні засоби пов’язані з турботою про гарний зовнішній вигляд. Тому етикетки повинні поліпшуватися з точки зору естетики, а також виділятися серед конкурентів. Такого ефекту можна досягти за допомогою повноколірного друку з використанням кольорової палітри Pantone. Це можуть бути яскраві та ефектні етикетки для мила або інших засобів.

Термоусадочні

Термоусадочні

Ми пропонуємо вироби будь-якої форми і з різним розташуванням. Наприклад, легко зробити етикетку на шампунь круглою або квадратною, щоб вона наклеювалась спереду або ззаду. У неї буде не тільки оригінальний зовнішній вигляд, який вигідно виділить продукцію серед конкурентів, вона також дуже практична для щоденного використання.

Як вибрати дизайн?

Пропозиція Ekko включає різнокольорові етикетки для косметики з поліпропіленової і поліетиленової фольги, покриті лаком, прикрашені металевими квітами або позолотою. Все це робить зовнішній вигляд продукту більш привабливим. Високу якість косметики можна підкреслити різними способами. У тому числі друкувати етикетки на мило ручної роботи на прозорій плівці, яка після приклеювання до продукту стає невидимою. Тоді текст і графіка створюють враження, ніби вони були надруковані безпосередньо на упаковці.

Зовнішній вигляд маркування обмежений тільки вашою фантазією. Етикетки для парфумерії можуть бути прикрашені розкішними візерунками, відображати мінімалістський стиль або мати неоновий колір. Ви самі вирішуєте, яке рішення буде працювати у вашому бізнесі. Можна вибрати вироби, виготовлені з використанням флексографії, цифрового або трафаретного друку. Не знаєте, який метод буде ідеальним для вас? Зв’яжіться з нами – і менеджер обов’язково проконсультує вас.

В Ekko ми не боїмося нових завдань, тому також пропонуємо спеціальні наклейки на косметику з урахуванням потреб вимогливої косметичної галузі. Наша команда професійно підходить до кожного замовлення, приділяючи велику увагу деталям і забезпечуючи високу якість етикеток для косметики.

Напишіть нам

Back To Top