skip to Main Content

Етикетки на ліки

Етикетки вважаються сучасною поліграфічною продукцією. Їх також застосовують в якості ефективного рекламного інструменту. Але, перш за все, вони інформують: вказують на щось, надають важливі дані про товар або попереджають про нюанси застосування.

Ми звикли бачити різні етикетки на продовольчі товари. Фармацевтиці та сфері охорони здоров’я вони також потрібні, правда, трохи інші. Найчастіше такі наклейки не відрізняються насиченістю кольорів і багатою палітрою. Все-таки їх основна функція інформативна.

Хоч фармацевтика досить вузька спеціалізація, але наклейки медичні широко використовуються. Їм знаходять застосування виробники вітамінів і лікарських засобів. Вони можуть використовуватися в клінічній лабораторії, аптеці, поліклініці чи лікарні.

Чим особливі наклейки медичні?

При їх створенні дуже важливо враховувати державний стандарт. Етикетки повинні повністю йому відповідати. Досить складно помістити всю інформацію про медичний засіб на невеликій площі (коли мова про маленькі пляшки або і зовсім ампули). Але завдяки сучасним технологіям і новим поліграфічним пристроям це можливо. Компанія Ekko надрукує наклейки на ліки будь-яких розмірів, вказавши на них потрібну інформацію.

Головне, з особливою увагою підібрати матеріали для виробництва. Наша команда враховує, що після нанесення маркування ємність з лікарським засобом потрібно простерилізувати. Тому важливо, щоб етикетки на ліки відрізнялися зносостійкістю і високою міцністю. Найкраще в якості матеріалу для цього використовувати полімерну плівку. Вона відмінно підійде для поліграфічних виробів такого типу.

Компанія Ekko зможе розробити і надрукувати для вас етикетки з різним призначенням. Ми швидко і якісно виконуємо свою роботу, враховуючи побажання замовників і чинні вимоги до маркування. Наклейки на ліки будуть інформативними, зносостійкими і доступними за ціною. Зателефонуйте нам, щоб проконсультуватися.

Види етикеток на ліки

Вони можуть мати різний розмір, матеріали виготовлення і особливості дизайну. Також у таких наклейок є різні розділові смуги, які відрізняються за кольором. Саме колір вкаже споживачам на те, для чого призначений конкретний препарат. Наприклад:

 • помаранчеві смуги – зовнішнє споживання;
 • зелені смуги – для споживання всередину;
 • рожеві смуги – краплі або мазь, призначені для очей;
 • сині смуги – препарат використовується для ін’єкцій.

До друку медичних наклейок висуваються особливі вимоги. Наша компанія враховує всі нюанси, тому зможе правильно розробити для вас етикетки на мед зразки. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє швидко створювати поліграфічну продукцію високої якості.

Також виділяють такі етикетки на ліки:

 • Термовироби ЕКО. Їх виробляють на основі з паперу, в складі якої немає дерева. Цей варіант дозволяє заощадити, але інформація на таких наклейках не зможе протриматися довго;
 • Термовироби ТОП. У порівнянні з попереднім варіантом, ці етикетки набагато більш стійкі і текст на них не змаститься. Це відмінний вибір, коли товар потрібно далеко транспортувати або довго тримати на складі;
 • Термонтрансферні. Їх можна сміливо піддавати різному впливу та вони залишаться практичними;
 • З полімерної плівки. Часто такі наклейки прозорі, їх наносять на ампули;
 • Двосторонні. Вони дозволяють наносити на поле маркування набагато більше даних.

Наклейки медичні можуть бути кольоровими, щоб привернути увагу споживачів, а також чорно-білими (акцент на інформативності або обліку інформації). За розміром можна зробити стандартну етикетку 1 × 0,7 см або з мініатюрними параметрами 0,2 × 0,3 см. Також доступні широкі формати. При потребі можна нанести на наклейку захисні елементи, наприклад, голограму. Доступний попередній друк, також можна відразу нанести інформацію повністю.

Вимоги до етикеток на ліки

 • Важливо, щоб у них була хороша адгезія.
 • Наклейки також повинні бути стійкими до низького температурного режиму (багато лікарських засобів необхідно зберігати в холодильниках).
 • Перед тим, як розфасовувати препарати, їх часто стерилізують, тому маркування повинно витримати такий вплив.
 • Якщо це професійні наклейки для ампул, потрібно, щоб вони мали кілька кольорів, відрізнялися високою якістю і були глянцевими.

Наша команда приділить багато уваги тому, щоб склеїти матеріал надійно і стійко. Для цього може знадобитися повторити форму виробу (його упаковки), передбачаючи можливу деформацію. Найкраще використовувати поліетилен, у якого незначна товщина, маленька вага і висока прозорість.

Звертайтеся до нас, якщо вам потрібні етикетки для лікарських форм швидко, якісно і за доступною ціною. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас і розкажуть про всі нюанси розробки та друку таких наклейок.

Напишіть нам

Back To Top