skip to Main Content

Етикетки на пляшки

Щоб зрозуміти, який перед нами напій, важливо оцінити його на смак. Але перед цим знадобиться його купити – і при виборі споживачі орієнтуються саме на етикетки на пляшки. Наклейки підбираються залежно від категорії напоїв. Наприклад, можуть бути безалкогольні та алкогольні етикетки. Також особливо популярні етикетки на воду – вони дуже важливі, адже повинні залучити покупців.

Наша компанія займається виготовленням етикеток для пляшок. Це ефективний інструмент для розкрутки бренду, тому важливо приділити особливу увагу візуальному оформленню і якості. На друк наклейок ціна виявиться дуже доступною, якщо ви звернетеся в Ekko.

Етикетки будуть естетичними і приємними на дотик. З їх допомогою можна буде підвищити впізнаваність бренду і збільшити довіру до напоїв. Ми можемо розробити дизайн, здійснити друк етикеток на пляшці і надати додаткові послуги. Завдяки цьому ви зможете виділити потрібну продукцію на фоні конкурентів і підвищити продажі.

etiketka-na-plyashku2

Що важливо врахувати?

Варто не тільки приділити увагу візуальному вигляду, а й даним, вказаним на маркуванні – вони повинні бути інформативними. Етикетки на пляшки – це можливість для споживача познайомитися з продукцією і дізнатися про:

 • виробника;
 • термін, протягом якого придатний товар;
 • склад продукції;
 • умови зберігання;
 • інші особливості і важливі дані.

Чи це етикетка на шампанське, етикетка горілки чи етикетка на пляшку вина, важливо знати міру, щоб все виглядало гармонійно. Наші фахівці допоможуть підібрати зображення, розмір, колір і тип шрифту, а також оригінальні елементи. Це стосується і матеріалу. Важливо, щоб друк етикеток на пляшці був чітким і високої якості, а наклейки для пляшок могли легко читатися і були лаконічними. Ми зробимо маркування максимально привабливим. При цьому елементи будуть відрізнятися практичністю і функціональністю.

etiketka-dlya-alkogolya
etiketki-dlya-plyashok

Перш ніж купити наклейки для пляшок, врахуйте, що на них можна помістити спеціальний штрих-код. Він може допомогти під час інвентаризації товарів, їх перевезення, обліку і розміщення на складах. Ми дуже якісно здійснимо друк етикеток на папері з самоклеючих або з інших матеріалів. Тоді штрих-коди буде легко сканувати приладами.

Друк етикеток на пляшки від Ekko

Наша компанія пропонує вигідні умови для співпраці. Наші клієнти цінують те, що:

 • етикетки на пляшки є в широкому асортименті;
 • друк етикеток на пляшки відрізняється високою якістю і чіткістю;
 • виконання замовлень дуже швидке;
 • на друк наклейок ціна цілком доступна;
 • можна розраховувати на підтримку досвідченої і кваліфікованої команди;
 • можливі будь-які тиражі на виготовлення етикеток на пляшки.
etiketka-na-plyashku

Як виготовляють етикетки на пляшки?

etiketki-na-plyashki

В основному пляшки робляться пластиковими або скляними. Багато в чому це залежить від того, який саме напій буде там зберігатися. Його властивості, звичайно, вплинуть і на вибір наклейки на пляшки. Якщо враховувати це, то етикетки будуть гармонійно виглядати і доповнювати тару. Також – надійно кріпитися до пляшки, зберігаючи естетичний вигляд протягом тривалого терміну.

Етикетки на пляшки відрізняються способом застосування, а також призначенням. Це може бути:

 • Фронтальна. На такий виріб наноситься інформація про вид напою, його назва та бренд виробника, логотип та інші важливі дані;
 • Плечова. Вона розміщена над головною наклейкою;
 • Контретикетка. Зазвичай розташована позаду пляшки. На ній є інформація про умови, в яких потрібно зберігати напій, а також вказано його склад;
 • Кольєретка. Її наклеюють, обертаючи шийку;
 • Термозбіжна (Термоусадочна) етикетка на пляшку.

Від виду також буде залежати те, яка на друк наклейок ціна. Як матеріали для виробництва етикеток можна використовувати плівку або папір. Зразки етикеток для пляшок мають різні параметри – це дозволяє легше вибрати той формат або розмір, який підійде у вашому випадку. Популярні як класичні варіанти, так і незвичайні дизайнерські вироби. Вони також можуть відрізнятися особливостями кріплення – виділяють сухі і самоклеючі етикетки на пляшки.

Часто їх друкують за допомогою офсет-технології або флексографії – ці способи дуже поширені. Також є багато варіантів того, як можна обробити виріб після друку, щоб він був красивим і стильним. Наприклад, тиснення фольгою, конгрів або ламінування. Найчастіше вибір залежить від тиражу: якщо потрібно виконати велике замовлення, то краще застосувати рулонний друк. Тоді етикетки будуть як наклейки – відразу з самоклеючим шаром.

При потребі ми відправимо вам зразки етикеток на пляшки, також можна швидко оцінити їх зовнішній вигляд у нас на сайті. Звертайтеся – і ми з задоволенням допоможемо вам з будь-яким завданням, якщо хочете придбати наклейки на пляшки. Пропонуємо вигідні умови співпраці – зателефонуйте нам, щоб дізнатися деталі.

Напишіть нам

Back To Top