skip to Main Content

Етикетки для продуктів

Завдяки наклейкам можна легко презентувати продукцію покупцям. Важливо правильно оформити етикетки на продукти харчування, щоб вдало прорекламувати товари. У харчовій галузі своя специфіка – індивідуальні етикетки потрібні для будь-якої продукції (будь це рибні та м’ясні вироби або ж хлібобулочні і молочні).

etiketki-na-produkti

Вимоги до інформації на етикетці товару

druk-etiketok-svinina

Перш за все, наклейки будуть джерелом важливої ​​інформації, на яку можна орієнтуватися при покупці. Важливо, щоб етикетки на продукти харчування не вводили споживачів в оману і містили тільки достовірні дані. Наприклад, не варто приписувати таким продуктам якісь особливі лікувальні властивості і особливо – використовувати медичні терміни. Таким чином, на наклейках для сиру не варто згадувати, що він сприяє зміцненню кісток і поліпшенню травлення.

Відповідно до чинного законодавства, на продовольчих етикетках потрібно обов’язково вказати, чи містить продукт якісь речовини, які могли б викликати непереносимість або ж алергію. Також важливо згадати, чи не розморожували продукцію раніше (це можуть бути спеціальні знаки на етикетках харчових продуктів). У певної категорії товарів потрібно вказувати їх поживну цінність.

Етикетки на продукти повинні бути:

  • жиро-і вологостійкими;
  • безпечними для їжі;
  •  з певним ступенем розтяжності;
  • щільними;
  •  стійкими до кислот, спирту, лугу;
etiketka-morozivo

Знаки на етикетках харчових продуктів можуть бути різними. Обов'язково потрібно вказати:

druk-etiketok-med2
  • назву товару і виробника;
  • кількість калорій (з розрахунку на 100 г);
  • вуглеводи, білки і жири (у відсотковому співвідношенні);

З яких матеріалів виготовляються етикетки на продукти харчування?

В основному на тип наклейки впливає вид продукції. Наприклад, для хліба їх часто роблять зі звичайного або ж крейдованого паперу. Такими ж можуть бути і етикетки для тортів. Самий бюджетний варіант – сухі етикетки, де немає шару клею. Можна зробити наклейки якіснішими завдяки ламінуванню плівкою або оздоблювальними лаками.

Якщо мова про рибні і м’ясні вироби, варто використовувати термопапір. Матеріал не втратить свої властивості, навіть коли продукція буде зберігатися в умовах високої вологості або при низьких температурних показниках. Якщо потрібні етикетки для сиров’ялених і сирокопчених продуктів, варто застосувати металізований папір.

Часто наклейки поставляються в рулонах, при цьому кожен з елементів буде легко відділятися і наноситися на упаковки. Флексографію вважають одним з найбільш вигідних способів друку. Фахівці Ekko обов’язково проконсультують вас відносно вибору, щоб готова етикетка на товарі відмінно підходила для упаковки (наприклад, пластикової або картонної).

etiketka-oliya

Етикетки на продукти: види друку

На папері

На папері

Це більш вигідний спосіб, в порівнянні з термоусадочною плівкою. Але важливо врахувати, що папір не такий стійкий до перепадів вологості або температури. Найкраще застосовувати друк на папері, коли мова про продукцію, у якій недовгий термін придатності.

На плівці

На плівці

Цей тип друку – відмінне рішення для товарів, які довго зберігаються. Такі етикетки на продукти харчування будуть довго залишатися яскравими і з хорошою стійкістю до зносу. У порівнянні з паперовими варіантами, плівкові все-таки більш стійкі до механічних пошкоджень.

etiketki-dlya-produktiv-kharchuvannya

Термоетикетки

Вони потрібні для того, щоб контролювати дотримання умов, в яких повинна зберігатися продукція. Також завдяки термовластивостям на етикетку можна додавати різні змінні дані.

Дизайн наклейки на продукти розробляється з урахуванням цільової аудиторії і типу продукту. Важливо, щоб була висока якість друку – фарби не затиралися і не розмазувалися. Якщо використовувати ультрафіолетові фарби, то на наклейках можна робити відбиток (він моментально сохне). Такі етикетки слід наносити відразу після того, як продукція виготовлена.

Компанія Ekko створить ідеальні етикетки для напівфабрикатів, ковбаси чи інших продуктів харчування. Наша команда може зайнятися їх розробкою та друком, з огляду на вимоги нинішнього законодавства. Також ми будемо орієнтуватися на нові тенденції дизайну та поліграфії. Якщо залишилися якісь питання, телефонуйте – будемо раді проконсультувати вас і обговорити умови співпраці.

Напишіть нам

Back To Top