skip to Main Content

Флексодрук

Флексографія – це технологія друку, в якій використовуються рідкі швидковисихаючі чорнила, а також гнучкі друковані форми. Флексодрук в Києві і інших містах користується великим попитом, з допомогою цього методу можна створювати різні вироби. В останні роки флексография зміцнила свої позиції серед технологій друку. В основному це пов’язано з її перевагою – широким спектром можливих друкованих матеріалів.

Безумовно не тільки папір, але й різноманітні пластмаси, плівки та упаковка з синтетичних матеріалів. Можна навіть друкувати на матеріалах з нерівною поверхнею. Дуже часто застосовується флексодрук упаковки або ж створюються етикетки. Тобто та поліграфічна продукція, яку можна використовувати для розвитку бренду і впізнаваності товару.

Що потрібно знати про флексодрук?

Використання швидковисихаючих чорнил і гнучких друкованих форм дозволяє виконувати рельєфний друк. Цей тип друку все частіше використовується і набуває все більший інтерес серед виробників продуктів харчування. Додаткова перевага флексодруку – ціна. У порівнянні з іншими (класичними) методами, такими як глибокий друк, флексографія безумовно вигідніша і приваблива. Однак це не на шкоду якості, флексодрук відповідає рівню трафаретного друку й гравірування.

До недавнього часу флексографія асоціювалася тільки з виробництвом упаковки для неякісної продукції. Пройшли роки і технологія настільки покращилася, що сьогодні її використання не обмежується цим сектором виробництва. Тепер флексографічний друк використовується для друку етикеток і упаковки в набагато ширшому діапазоні.

Для чого може знадобитися флексодрук?

Варто звернутися до цієї технології, коли потрібно виконати:

 • флексодрук етикетки;
 • гнучка упаковка;
 • пластиковий пакет;
 • флексодрук упаковки картонної;
 • упаковка в термоусадочну плівку.

Фахівці в цій технології не зупиняються на досягнутому, тому метод постійно розвивається. Сучасні рішення впроваджуються на кожному етапі флексодруку в Києві і інших містах. Ми можемо бачити це навіть в спробах ввести високу роздільну здатність на етапі проектування.

Це дозволяє досягти дуже високої якості друку, що раніше не було можливим. Більш висока якість також нерозривно пов’язана з екологією, оскільки вироби для флексодруку не вимагають такої великої кількості шкідливих хімічних речовин, як раніше (наприклад, розчинники).

Основні переваги флексодруку:

 1. Відносно менша вартість флексографських машин і друкованих форм (відповідно – знижена на флексодрук ціна);
 2. Через особливості ​​конструкції обладнання (на основі динамічної і гнучкою друкованої форми) вимоги до друкованих підложок низькі. Завдяки цьому можна друкувати практично на всіх пакувальних матеріалах (стретч-плівки і ламінати, включаючи мішковий папір, звичайний папір, гофрокартон). Часто використовується флексодрук етикетки;
 3. Можливість застосовувати рулони;
 4. Високі швидкості флексодруку;
 5. Швидке внесення змін до друкованих форм;
 6. Можна друкувати безперервно без видимих ​​з’єднань.

Чим особливий флексодрук в Україні?

Цей процес дуже змінився за останнє десятиліття. Збільшився контроль виробництва, що значно поліпшило якість і ефективність флексодруку. Завдяки цьому все більше і більше клієнтів хвалять такі послуги. Це означає, що сьогодні флексодрук – один з найпоширеніших методів виробництва етикеток і картонної упаковки.

Флексографські машини найчастіше призначені для друку в рулонах. Підкладка проходить через процес друку на машині і з іншого боку перемотується в рулон. В кінці обладнання розрізає надрукований матеріал на окремі листи. Широке використання пластиків і можливість друку на них – величезна перевага цього методу.

Флексографічний друк має також деякі особливості. Іноді зображення може спотворюватися через м’яку друковану форму. Але цей дефект можна усунути різними методами. Зате така технологія універсальна, і обладнання нашої компанії відмінно адаптовано до цієї властивості. Будь то флексодрук етикетки або інших поліграфічних виробів, ми здійснимо всі роботи швидко і якісно.

Звертайтеся, якщо вас зацікавив флексодрук. Ми вислухаємо ваші побажання і підберемо найкращі умови для реалізації замовлення на вигідних умовах. Перед цим з задоволенням надамо вам пораду щодо флексодруку та інших технологій. Телефонуйте!

Напишіть нам

Back To Top