skip to Main Content

Рібони

Це спеціальні плівкові стрічки, які використовують для друку. Процес здійснюється термотрансферним принтером на виробах з текстилю, паперу та плівки. При цьому використовується спеціальний шар для копіювання, зроблений з суміші синтетичних смол і технічного воску. Він наноситься на поверхню матеріалу принтерною термоголовкою. Це аналог звичайної фарби при використанні термотрансферного друку.

Фарбувальні рібони мають особливий склад. Як основа йде плівка з поліестеру, з одного боку наноситься фарбувальний шар з багатьох компонентів, а з іншого – кілька додаткових шарів. Завдяки рібонам і термоперенесенню з’явилося багато просунутих можливостей для друку. Тепер можна робити якісні кольорові відбитки, які будуть стійкими до різних пошкоджень і впливу погодних умов.

riboni

Для чого купують рібони?

Термотрансферні принтери можуть друкувати етикетки з різних матеріалів завдяки змінним стрічкам. Тому вибір термічної основи повинен залежати від того, з якого матеріалу зроблені етикетки. Також важливо, як будуть використовувати маркування – на яких продуктах буде представлене, і які умови доведеться витримувати. Якщо мова про продукцію або вироби, які піддаються впливу високих температур або постійній стирці, ми рекомендуємо рібони.

Це витратний матеріал, який застосовується для принтерів. З його допомогою можна надрукувати:

  • етикетки;
  • пластикові картки;
  • графіку і текст на гнучких упаковках.

Друком на рібонах цікавляться винні, ювелірні, книжкові та флористичні магазини, гастрономи. Також готелі, ресторани, автодилери, компанії, які організовують різні заходи, і інші.

riboni3

Які бувають рібони?

Вони відрізняються складом шару, який використовують для роботи. Виділяють 3 основних види:

Рібон Wax

Рібон Wax

Він наносить фарбу на етикетки з паперу. Основа фарбувального шару – сажа і технічний віск. Фарба переноситься при температурних показниках 75-85 градусів. Відбитки рібона Wax можуть відчутно реагувати на вплив агресивної хімії і механічних пошкоджень.

Рібон Wax / Resin

Рібон Wax / Resin

Його застосовують тоді, коли потрібно запечатувати плівку і папір. Resin є продуктом, виробленим з синтетичних смол разом з іншими спеціальними добавками, що покращують властивості стрічки (в порівнянні з просто Wax). Температура, при якій працюють такі рібони, складає від 80 до 90 градусів.

Рібон Resin

Рібон Resin

З його допомогою часто друкують на плівці, картках або на текстилі (зазвичай це сатин або нейлон). Фарбувальні елементи зроблені з добавок і суміші синтетичних смол. Відбиток робиться при показниках 90-120 градусів. Вони не зможуть розплистися чи пошкодитися від подряпин або дії розчинника. Варто такі рібони купити і використовувати для декорування тканин, адже після друку їх можна буде сміливо прасувати і прати.

Від чого залежить ціна на рібони?

riboni2

При формуванні ціни враховуються такі параметри:

  • який буде друк (кольоровий або чорний);
  • який передбачається склад (смола/віск/змішаний = смола + віск);
  • яким повинен бути розмір (зазвичай це 30-300 мм);
  • яке передбачається намотування (in/out) з урахуванням довжини (70-900 м).

Ефектний кінцевий результат зробить унікальною будь-яку продукцію (наприклад, завдяки етикетці). Також можна нанести наклейки на подарунки або тканину з побажаннями, поздоровленнями чи подяками. Вашим клієнтам сподобається незвичайна подача продукції. Ми подбаємо про налагоджене виробництво, якісний друк і швидку доставку.

Ми пропонуємо класичні та кольорові стрічки для друку етикеток різної довжини і ширини. Вироби можуть бути з паперу, фольги, картону, сатину, нейлону і навіть пластмас. Для виробництва Еkko використовує тільки сировину високої якості. Клей не буде мати неприємний запах або забруднювати принтер, листи при друку теж не злипнуться між собою.

Деякі з них ідеально підходять для друку етикеток загального призначення. Інші – для створення маркування, яке буде готове до негативного впливу екстремальних температур, хімічних речовин, забруднення і стирання. Наші рібони забезпечують відмінні результати друку і довговічність зображення. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором правильних етикеток або рібонів, звертайтеся. Наші консультанти будуть раді допомогти вам і ви виберете продукт, який найкраще відповідає вашим очікуванням.

Напишіть нам

Back To Top