skip to Main Content

Друк самоклеючих етикеток

Це дуже популярні витратні матеріали для принтерів, завдяки яким ви можете легко маркувати і описувати різні предмети. Універсальні і практичні самоклеючі етикетки найчастіше називають просто наклейками. Їх можна використовувати як в особистих цілях для власного будинку, так і в торгівлі, виробництві або рекламі.

Це можуть бути паперові та фольговані наклейки на аркушах формату А4, які призначені для лазерного та струменевого друку. Також друк етикеток буває термотрансферним, коли наклейки йдуть в рулонах. Звертайтеся в компанію Ekko, якщо вас цікавить друк етикеток в Україні.

samokleyuchi-etiketki

Як друкуються самоклеючі етикетки?

Виділяють такі методи друку:

 • екосольвентний;
 • ультрафіолетовий;
 • офсетний;
 • лазерний;
 • струменевий;
 • флексографичний;
 • термотрансферний.

Сьогодні можна замовити будь-який друк етикеток в Україні. Також існує кілька варіантів обробки: ультрафіолетовий лак або селективний УФ-лак, холодна і гаряча штамповка, рідке і тверде ламінування. Варто проконсультуватися з фахівцями, щоб підібрати найкращий спосіб друку і обробки. Команда Ekko допоможе вам в цьому.

druk-na-kartoni2

Самоклеючі етикетки - види

Для організації

Самоклеючі етикетки гарантують бездоганний порядок і величезну економію часу. Будь то невеликі наклейки для принтера або самоклеюча етикетка А4, вони можуть містити цінну інформацію. Це універсальні і дуже практичні вироби. Різні типи етикеток широко використовуються практично в кожній галузі.

Це і цінники в магазинах, і спеціалізовані самоклеючі етикетки для промислового або комп’ютерного обладнання. За допомогою наклейок можна навіть організувати кабелі – вони зроблені з міцної поліефірної плівки, завдяки чому стійкі до розривів. Ви не тільки позначите спеціальним маркуванням тип проводу, але також швидко зможете підключити кілька кабелів в одну групу.

Наклейки широко використовуються і в рекламних цілях. Наприклад, самоклеючі етикетки з логотипом можуть стати в нагоді для будь-якого бренду. Таким елементом легко прикрасити упаковку і зробити її більш впізнаваною для споживачів. Якщо ви продаєте харчову продукцію, то можете придбати самоклеючі етикетки для пляшкок.

Для особистого користування

Вони дуже прості в застосуванні. Просто наклейте їх на потрібну поверхню, щоб позначити її маркуванням. Напевно, всім знайомі ярлики для підписання підручників, які наклеєні на обкладинку книги (в них зазначено, кому вона належить).

Наші мами і бабусі, в свою чергу, можуть використовувати самоклеючі етикетки для маркування ємностей зі спеціями або банок з закрутками на зиму. Ці види наклейок часто носять декоративний характер, але їх потрібно підписувати від руки. Таке рішення прекрасно працює в школі і вдома.

Друк самоклеючих етикеток

druk

Завдяки сучасним технологіям можна наносити на самоклеючі етикетки А4 не тільки текст, а й графічні елементи. Вони будуть красивими і практичними. Ви також зможете використовувати їх вдома, наприклад, для старих компакт-дисків – щоб самостійно помітити записи свята або важливого торжества.

Самоклеючі адресні етикетки знадобляться в офісах. Вони економлять багато часу, який витрачається на щоденну ділову переписку поштою. До того ж надрукована адреса одержувача виглядає професійно і акуратно. На папках для організації документів наклейки дають аналогічні переваги. Особливо популярні самоклеючі етикетки з логотипом або QR-кодом, адже вони відкривають абсолютно нові можливості в бізнесі та маркетингу.

Є і самоклеючі етикетки, види яких створені для дійсно складних умов використання. Вони застосовуються там, де звичайні паперові наклейки не працюватимуть. Такі вироби стійкі практично до всього:

 • механічне пошкодження;
 • бруд;
 • намокання;
 • високі і низькі температури;
 • сонячне світло.

Етикетки від Ekko – кращий вибір

Ми виробляємо самоклеючі етикетки по дуже сучасному методу, що дозволяє виконувати свою діяльність без витрат на дорогі полімерні матриці, як у випадку з флексографією. Ми використовуємо дуже міцний поліпропіленовий матеріал. Його можна застосовувати в промисловості, виробництві та логістиці, де необхідна висока стійкість до багатьох факторів. Графічний мотив на цьому типі плівки також дуже довговічний.

Самоклеючі етикетки стануть міцними і зручними носіями інформації, які можна розмістити практично в будь-якому місці. Їх можна наносити, наприклад, на упаковку для харчових продуктів або побутової хімії. Довговічні етикетки з фольги ще більш функціональні – вони стійкі до вологи і більшості механічних пошкоджень. Металізована фольга надає багато можливостей. Завдяки їй і білому відтінку можна створити дивовижні ефекти (до недавнього часу це було можливо тільки за допомогою гарячого штампування).

Телефонуйте нам – і ми зорієнтуємо вас щодо ціни і термінів виконання замовлення. Також наші менеджери допоможуть підібрати тип друку і матеріалу, які найкраще підійдуть в вашому випадку. Вже сотні клієнтів задоволені роботою Ekko, адже замовлення завжди виконуються швидко, якісно і на вигідних для клієнтів умовах.

Напишіть нам

Back To Top