skip to Main Content

Термоусадочна плівка

Це матеріал, за допомогою якого упаковується різна продукція. Плівка створює просту, швидку і дуже міцну упаковку. Наприклад, для банок, пляшок, картонних коробок, виробів з металу, дерева або різних типів пластика. Наша компанія пропонує вигідно купити термоусадочну плівку. Ми можемо гарантувати її стабільну якість і властивості завдяки сучасним технологіям і спеціально підібраним пропорціям.

Термоусадочна плівка рукав зроблена з високоякісної сировини – поліетилену низької щільності. Матеріал виробляється в багатошаровій системі, що значно збільшує міцність на розрив і опір проколу. Варто термоусадочну плівку купити в Україні, адже вона знижує вартість упаковки готового продукту, підкреслюючи його якості.

Деякі покупці сприймають усадкову плівку як заводську печатку, купуючи, наприклад, побутову електроніку. Плівка роками була найпоширенішим матеріалом, завдяки чому більшість харчових продуктів можна щільно упаковувати.

termousadochna-plivka1
termousadochna-plivka

Чим особлива термоусадочна плівка?

termousadochna-plivka

Незважаючи на те, що робоча температура плівки знаходиться на рівні 120-160 градусів за Цельсієм, упаковка з тонких картонних коробок не зможе пошкодитися. Це пов’язано з тим, що плівка нагрівається тільки в місцях з’єднання, а потім вона під впливом тепла стискається і дуже естетично виглядає на готовому виробі.

Термоусадочна плівка рукав нетоксична, екологічна та легко переробляється. Вона особливо підходить для упаковки в кондитерській промисловості або в сфері громадського харчування. Якщо вас цікавить упаковка в термоусадочну плівку або друк термонаклеєк, скористатись цими послугами можна у нас – компанії SP-Ekko. Ми швидко і якісно спакуємо вашу продукцію за доступною вартістю.

Плівка довговічна і захистить упаковані продукти від вологи, пилу і будь-якого бруду. Тому вона використовується для упаковки продуктів або окремих предметів, що дозволяє ізолювати їх від зовнішніх факторів.

Термоусадочна плівка для упаковки харчових продуктів

При її виготовленні використовуються компоненти, які можуть тісно контактувати з харчовими продуктами. Тому використовувати термоусадочну плівку зручно і екологічно безпечно. Вона зменшує свій обсяг під впливом низької температури, що тільки зміцнює її структуру і добре захищає їжу.

Найкраще застосовувати термоусадочну плівку, коли ви хочете упакувати м’ясні продукти, наприклад, птицю, ковбасу, шинку тощо (тоді вона не дозволить їм зіпсуватися передчасно). Вона також відмінно підходить для упаковки сиру, який слід берегти від повітря. Можна вигідно термоусадочну плівку купити в Києві і в інших містах України. В асортименті Ekko представлена ​​термоусадочна плівка рукав різної довжини і ширини, тому можна легко підібрати потрібні параметри в залежності від завдання.

etiketki-dlya-kovbasi

Термоусадочна плівка – переваги

etiketka-el
  • очно захищає від вологи і пилу.
  • Завдяки своїм особливим властивостям, таким як дуже високий глянець і прозорість, безумовно покращує естетику захищаємих товарів.
  • Продукція, упакована в таку плівку, ретельно захищена від бруду та механічних пошкоджень.
  • У термоусадочної плівки ціна вигідна, така упаковка дуже економічна через низьку вартість (в порівнянні з ціною запакованого продукту).

Термоусадочна плівка дуже популярна завдяки універсальності застосування і відмінним технічним параметрам. Вона підходить для використання на ручному і автоматизованому обладнанні.

Виходячи з нашого досвіду, ми можемо оптимально підібрати товщину плівки для товару, який буде пакуватися, і мінімізувати вартість упаковки кінцевого продукту. Легкість, зручність упаковки і низька на термоусадочну плівку ціна – основні причини, чому цей вид упаковки такий популярний. Звертайтеся – і ми допоможемо вам упакувати будь-яку продукцію швидко, якісно і доступно.

Пропонуємо новинку від Ekko – термоусадочна етикетка для ковбасної продукції.

Напишіть нам

Back To Top